Yayın İlkeleri


www.saglikrehberiniz.com 

Yayın İlkeleri

Sitemizde yayınlanan güncel sağlık haberleri ve güncel sağlık bilgileri ile ilgili içerik, bilimsel dergilerde yayınlanmış makalelerin haberleri halka açık kaynaklardan derlenmekte ve Türkçeleştirilmektedir. Bilginin herkesin erişimine açık olmalıdır prensibinden yola çıkan sitemiz, bilimsel anlamda toplumun faydasına olan tıbbi konularda içerik haklarına saygı göstererek, sağlık profesyonellerini ve halkı bilgilendirmeyi amaç edinmiştir. 

www.saglikrehberiniz.com, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı haber ve yayın yapmayı amaç edinmiştir. www.saglikrehberiniz.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan sağlıkla ilgili haberler (güncel sağlık haberleri ve güncel sağlık bilgileri) için içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Sitemizde kaynak gösterilerek yayınlanan tüm bilgi, haber, makale, resim vb. içerik, 5651 sayılı yasanın 4.Maddesi 2.fıkrasına belirtilen, bağlantı sağlanan içerik kapsamında olup, bu paylaşımlarla ilgili sorumluluk sitemize ait değildir. www.saglikrehberiniz.com olarak, bu kapsamda yapılan yayınların içeriğini desteklemek yada karşı durmak gibi bir tutumumuz ve amacımız yoktur. Ayrıca site yönetiminin ekleyip zaman aşımına uğramış, haberleri, videoları ve resimleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. 

Sitemiz, yayınladığı tüm içerikte 'uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Site içeriğindeki tüm haber, yayın, güncel sağlık haberleri ve güncel sağlık bilgileri kaynak gösterilerek yayımlanmaktadır. Telif hakkı olan haber, resim, video siteleri ve şahıslar, Telif hakkına  sahip olduğu içeriği, sitemiz iletişim sayfamızdan tarafımıza bildirdikten sonra, gerekli kontroller yapılarak, kanuni süre olan 2(iki) gün içerisinde yayından kaldırılacaktır. 

www.saglikrehberiniz.com sitesi medikal ve sağlıkla ilgili konularda güncel sağlık haberleri ve güncel sağlık bilgileri içerebilir. Bu bilgiler, doktorunuzun veya diğer sağlık profesyonellerinin sağlayacağı tavsiyelerin yerini tutmaz. Bu sitedeki güncel sağlık haberleri ve güncel sağlık bilgileri bir sağlık sorununa teşhis koymak veya tedavi etmek amacıyla kullanmamalı, daima doktorunuza danışmalısınız

www.saglikrehberiniz.com, üçüncü şahıslar tarafından idare edilen İnternet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler de sağlamaktadır. www.saglikrehberiniz.com, bu üçüncü şahıs sitelerindeki bilgileri, ürünleri ve hizmetleri hiçbir şekilde işletmemekte ya da denetlememektedir. 
www.saglikrehberiniz.com kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik ve sorunlar bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler ve sorunlar nedeniyle www.saglikrehberiniz.com sitesine sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.

Lütfen herhangi bir soru yada sorununuz için srehberiniz@gmail.com adresine e-mail gönderiniz.
Publication Policy

All content in www.saglikrehberiniz.com, compiled from articles published in scientific journals and websites and translated to Turkish. We adopt the principle that 'scientific information must be open access'. We aimed to inform health professionals and the public about medical issues in terms of benefit of society by respecting the rights of content.

www.saglikrehberiniz.com aims to broadcast by respecting to law, laws, copyrights and personality rights. www.saglikrehberiniz.com serves as a content provider for health-related information, as defined in the 5651 law. Responsibility of all information published on our website, with citation to source content, does not belong to www.saglikrehberiniz.com and must be considered under the link provided content, according to Law No. 5651, article 4, paragraph 2. As a content provider according to mentioned law, we do not endorse or disapprove any publication that published in www.saglikrehberiniz.com. Also site management has no obligation to control and remove the expired content like news, images or videos.

Our site adopted the principle about all content that ‘notice and take down’. All content on our website published and cited with a source link. If any content published on website violates the copyrights, will be taken down according to law in two (2) days after controls are made, when the copyright holder notice the website administration via our contact page.

www.saglikrehberiniz.com website may contain information about medical and health issues . This information does not provide a substitute for the advice of your doctor or other health professional. Information on this website should not use to treat or diagnose a health problem, you should always consult your doctor.

www.saglikrehberiniz.com provides links to third party websites that are run by routers . Www.saglikrehberiniz.com do not control or manage of these information from these third party sites, products and services. Responsibility of any kind of problem that you connect to different website via www.saglikrehberiniz.com belongs to linked site.

Please inform us in any kind of question or problem with e-mail: srehberiniz@gmail.com

Yayın İlkeleri Yayın İlkeleri Reviewed by Unknown on 4/21/2016 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Tüm Hakkı Saklıdır. Blogger tarafından desteklenmektedir.